Boguś szuka domu

Boguś szuka domu
Boguś szuka domu
Boguś szuka domu

Bogus ma 7 tygodni, a wygląda na trzy miesiące. Jesteśmy pewni, że wyrośnie na olbrzymiego kocurka z pięknym, dłuższym futrem. Póki co, jest rozbrykaną kulką puchu, niezwykle przyjemną w dotyku, która eksploruje nowe terytoria, odważnie wskakuje na kanapę, ochoczo poluje na pióro na patyku i nawet jak jeszcze gdzieś nie doskoczy, to wcale się porażką nie zraża. Podejmuje próby do skutku.

Boguś chętnie zamieszkałby z innym kotkiem.

Boguś potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Iwona, tel. 691 222 550

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Iwona, tel. 691 222 550