Bunny szuka domu

Bunny szuka domu
Bunny szuka domu
Bunny szuka domu

Bunny, to jeden z czwórki rodzeństwa, które ktoś bez skrupułów w letnią noc wyrzucił pod śmietnik. Malutkie, kilkutygodniowe szkraby znalazła karmicielka kotów wolno żyjących i poprosiła o pomoc Fundację Miasto Kotów. Tak Bunny trafił pod naszą opiekę.

Swoje imię Bunny zawdzięcza niezwykłemu jak na kotka umaszczeniu. Bunny nie ma prążków ani cętek. Futerko kocurka wygląda jak futerko zajączka i takie samo jest w dotyku, miękkie i delikatne. W ogóle cały Bunny to jeden wielki "kjuik". Puszysty, radosny i delikatny. Czasem troszkę melancholijny, ale zazwyczaj lgnący do człowieka, rozmruczany i kontaktowy.

Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Poleca się do adopcji do innego kotka lub w dwupaku z kimś ze swojego rodzeństwa. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032