Edi szuka domu

Edi szuka domu
Edi szuka domu
Edi szuka domu

Edi (ok. 4 miesięcy) jest kotkiem niezwykle żywiołowym. Biega jak szalony, zaczepia koty i zachęca do zabawy, robi rozgardiasz w swoich kocykach, podrzuca myszki, a wzięty na ręce nie wie czy miziać się, biegać czy podgryzać palce. Energia go rozpiera, ale gdy już wystarczająco ją rozładuje staje się najsłodszą puchatą kulką futra na świcie, która uwielbia przytulanie, noszenie na rekach i spanie w objęciach człowieka.

Uroku Edemiu dodaje pięknie wypręgowane futerko i równomiernie rozłożony tłuszczyk ;) Edi ma tłuszczyk nawet na ogonie :)

Edek powinien zamieszkać w domu z drugim kotkiem, by miał partnera do zabawy.

Kocurek jest odpchlony i odrobaczony. Przed adopcją zostanie zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032