Merlin szuka domu

Merlin szuka domu
Merlin szuka domu
Merlin szuka domu
Merlin szuka domu

Merlin jest kotem bardzo grzecznym i spokojnym. Potrzebuje dużo uwagi, dużo przytulania, całowania wiecznie brudnego pysiola. Merlin jak tylko zobaczy człowieka, to biegnie jak szalony i drze się tak długo aż go nie weźmie się na ręce i nie przytuli. Wchodzi pod brodę kładzie się na szyi i robi fikołki.
Jest typem kota, który musi ciągle być z kimś, kto będzie mu ciągle powtarzał, jaki jest wspaniały, cudowny i wyjątkowy. Ten kto zaadoptuje Merlisia wygra szóstkę w totka. :)Merlin jest podopiecznym fundacji Miasto Kotów. Przebywa w domu tymczasowym w Mierzynie niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369 Jest odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Dobrze by było, gdyby mógł zamieszkać z innymi kotami lub jakimś maluszkiem z Fundacji.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369