Muciek i Pchełek szukają domu

Muciek i Pchełek szukają domu
Muciek i Pchełek szukają domu
Muciek i Pchełek szukają domu

Maluchy biało-czarny Muciek (vel. Pongo) i biało-bury Pchełek (vel. Tomcio Paluch) to kocurki-braciszki. Mają 4 miesiące. Chłopaczki to prawdziwe traktorki - tak ślicznie i głośno mruczą. Zostały znalezione na ulicy gdzie nie miały żadnych szans na przeżycie. Lgną do człowieka, są ze sobą bardzo zżyte, dlatego najlepiej, jakby ktoś pokochał ten duecik i adoptował ich razem. Komu takie cudeńka?

Kotki przebywają w Piotrkowie Trybunalskim. Są odrobaczone, odpchlone, zaszczepione. Korzystają z kuwety i drapaka. Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów. Kontakt w sprawie adopcji: Jola i Beata, tel. 506 671 235 lub 668 049 288

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracji, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego lub domu z ogrodem i wolierą lub, w którym będzie wychodził na zewnątrz wyłącznie pod opieką właściciela, tj. na szelkach.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Jola i Beata, tel. 506 671 235 lub 668 049 288