Bronek szuka domu

Bronek szuka domu

Bronek to ok. 2 letni kocurek o jasnorudym umaszczeniu. Ten towarzyski chłopak został zgarnięty z ulicy, przeszedł przegląd weterynaryjny i trafił pod opiekę Fundacji Miasto Kotów. Jest bardzo ufnym i gadatliwym kociakiem, kocha towarzystwo człowieka, lubi go zaczepiać, być obok i gruchać z wdzięczności za okazane mu zainteresowanie. Bronek nie jest jednak kocią maskotką. Gdy traci ochotę na zabawę lub ma inne zdanie w jakieś kwestii, to potrafi zdecydowanie to okazać - delikatnie łapiąc zębami za rękę lub uciekając z kolan. Bronek dobrze dogaduje się z psami. Nie lubi za to innych kotów, więc najlepiej jakby był kocim jedynakiem. Osoba która go adoptuje zyska prawdziwego, przywiązanego przyjaciela, do miziania, do kochania i do pogadania.

Kotek przebywa w Łodzi. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów. Kontakt z tymczasową opiekunką: Michalina, tel. 600 319 673

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt z tymczasową opiekunką: Michalina, tel. 600 319 673