Frida szuka domu

Frida szuka domu
Frida szuka domu
Frida szuka domu
Frida szuka domu

Frida to ofiara świątecznych porządków. Z dnia na dzień znalazła się w grudniową noc na ulicy w stadzie wolno żyjących kotów. Zagubiona. Wystraszona. Szybko przykuła uwagę karmicielki, która zna swoje koty dobrze i pojawienie się nowego nigdy nie umknie jej uwadze. Ponieważ zachowywała się jak kot bezdomny, domowy, zapadła decyzja o zabraniu jej do domu tymczasowego i znalezieniu opiekuna. Z czasem się okazało, że kotka prawdopodobnie cierpi na IBD, schorzenie, które nie jest bardzo groźne i kłopotliwe, ale wymaga stałej diety. Nowy opiekun Fridy musi mieć świadomość, że kotka będzie musiała być specjalną, weterynaryjną karmą. Frida (ur ok. 1.09.2015 roku) jest cudną, delikatną i lgnąca do człowieka kotką. odrobinę boi się jeszcze hałasu i gwałtownych ruchów, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Dogaduje się z innymi kotami. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest odpchlona, odrobaczona i wykastrowana. Miała też wykonane testy FIV i FeLV, które wyszły ujemnie.

Kotka jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl). Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605 448 744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien oraz balkonu. Kot zostanie oddany do adopcji wyłącznie do tzw. domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Dagmara, tel. 605 448 744