Grammy szuka domu

Grammy szuka domu
Grammy szuka domu
Grammy szuka domu

Grammy wraz ze swoim rodzeństwem została znaleziona pod pergolą śmietnikową. Przypadek sprawił, że ktoś zauważył maluchy i postanowił im pomóc. Tak Grammy trafiła pod opiekę Fundacji Miasto Kotów, a teraz szuka najlepszego na świecie domku.

Grammy jest śliczną, niezwykle umaszczoną burą koteczką z delikatnym rudymi plamkami na całym futerku. Jest łagodna, delikatna i lgnie do człowieka. Doskonale dogaduje się też z innymi kotami i chętnie by zamieszkała z kimś ze swojego rodzeństwa lub innym zwierzaczkiem.

Grammy (ur. ok. 10.08.2018 r.) szuka takiego domu, gdzie nie trzeba każdego dnia walczyć o przetrwanie. Chce beztrosko bawić się i dorastać przy kimś kto będzie jego najlepszym przyjacielem.

Grammy jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369