Melon szuka domu

Melon szuka domu
Melon szuka domu
Melon szuka domu
Melon szuka domu

Melon (ur. ok. 20 lipca) to prawdziwy lew salonowy. Zabójczym spojrzeniem roztapia każde serce, nawet to najbardziej odporne na kocie wdzięki. Kociątko uwielbia kontakt z człowiekiem, do którego zachęca delikatnym pomiaukiwaniem. Doskonale dogaduje się z innymi kotami, a najbardziej zaprzyjaźnił się z równie urodziwym jak on kudłatym Antosiem. Melon lubi także psy, w objęciach których chętnie ucina sobie poobiednie drzemki.

Melon jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w domu tymczasowym w okolicach Piotrkowa Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego. Melon chętnie zamieszka w domu ze swoim kumplem Antosiem - równie pięknym, srebrnym kocurkiem.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369