Michałek szuka domu

Michałek szuka domu
Michałek szuka domu
Michałek szuka domu

Wystarczy jeden kontakt z Michasiem, by zostać całkowicie oczarowanym. Gdy Michałek trafił do Fundacji pierwsze dni spędził w szpitaliku weterynaryjnym. Zachwycili się wszyscy - lekarze i wolontariusze. Do tego stopnia, że każdy w chwili wolnego czasu chciał tylko nosić i tulić Michałka. Teraz Michaś mieszka w domu tymczasowym, gdzie zachwyceni są nim nie tylko opiekunowie tymczasowi ale także rezydujące tam koty. I trudno się im nie dziwić, bo ten mały, rudy szkrabik ma w sobie to coś, co sprawia, że nie możemy oderwać od niego wzroku. Poza tym to super kot, który jest świetnie socjalizowany z człowiekiem. Lubi towarzystwo innych zwierzaków. W dzień wariuje a noc grzecznie przesypia. I bezbłędnie korzysta z kuwety.

Kto przygarnie pod swój dach Michałka, by ten codziennie go zachwycał?

Michałek jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Małgorzata, tel. 605858751

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Małgorzata, tel. 605858751