Monia szuka domu

Monia szuka domu
Monia szuka domu
Monia szuka domu

Prześliczna wiejska koteczka Monika trafiła do nas w celu sterylizacji i leczenia ząbków. W czasie pobytu w szpitaliku z zaniedbanej wychudzonej istotki stała się dostojną puchatą koteczką. Ujawniła też swą ogromną miłość do ludzi. Najchętniej ciągle by się przytulała i miziała, a jej głośne mruczenie działa wręcz hipnotyzująco. W tej chwili zdrowa i piękna Monisia poszukuje własnego miejsca i człowieka na stałe. Pokochasz?

Monika potrafi korzystać z kuwetki. Jest zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona i wykastrowana. Posiada książeczkę zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kotka zostanie oddana do adopcji do domu niewychodzącego.


Dane kotaktowe:
Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744